Author: r***4
Date:
Review: Tanx u
顏色: 藍色
Price: NT$1,383
Original Price: NT$1,517
| Material | Aluminum |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Red |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Android 14 |
| Cell Capacity | 4000-4999mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260106203700125528096 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 8698913 people said the quality is very good!
Author: r***4
Date:
Review: Tanx u
顏色: 藍色
Author: n***m
Date:
Review: Am happy with quality and my daughter she's really happy and love it
顏色: 紅色
Author: m***6
Date:
Review: Battery life is not good Needs to be charged repeatedly Best quality Comes with charger Highly recommend for learning
顏色: 藍色
Author: c***a
Date:
Review: my baby is enjoying he's tablet.
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.